הדפסה ישירה על בדים

הדפסה ישירה על בדים


ההתפתחות הטכנולוגית הולכת מתקדמת בצעדי ענק כאשר בכל תקופה אנחנו מתוודעים לחידושים ולמוצרים חדשים אשר לא היו עד כה. אנחנו מוצאים אותם בכל תחומי החיים כאשר החיים שלנו היום כבר כמעט ואינם דומים כלל לחיים שהיו פה לפני עשרים או שלושים שנה. כך גם עם התחום הדיגיטלי אשר מאפשר לנו כיום הדפסה ישירה על בדים. מדובר על הדפסה דיגיטלית אשר מאפשרת לנו כיום לבצע את ההדפסה על כל סוגי הבדים ולצורך מגוון שימושים.

חנויות רבות מציעות כיום את האפשרות של הדפסה ישירה על בדים. הטכנולוגיה המתקדמת היא זו שלמעשה מאפשרת את הדבר כאשר ניתן היום לדייק מאוד ולהגיע לתוצאות מקסימליות. 

הדפסה ישירה על בדים – לאיזה מטרות?
אם רק נחשוב על האפשרויות הקיימות בתחום של הדפסה על בדים כשזה כולל גם הדפסה ישירה על מוצרים, הדפסה ישירה על כותנה, הדפסה ישירה על עור ובאופן כללי - הדפסה ישירה על בדים – הרי שישנם הרבה מאוד מטרות אשר לשמן אנחנו עשויים להזדקק להדפסות הללו. אם זה הדפסה על חולצות לתלבושות בית ספר ואם זה חולצות עבור קייטנות. גם קבוצות ספורט וגם מפלגות במהלך קמפיין בחירות עשויות להזדקק לחולצות המודפסות כאשר ברור כי האיכות והדיוק של ההדפסה הם אלו שלמעשה יעשו את ההבדל.

מלבד על פריטי ביגוד אנחנו מוצאים כיום את האפשרות של הדפסה על כריות, על מצעים כמו גם על כל מוצר שרק יעלה בדעתנו. אלו פופולאריים במיוחד והם עשויים להוות מתנה ייחודית ומרגשת או מזכרת מאירועים וקייטנות. כמה נחמד לקבל כרית עם הדפס אישי בצרוף תמונה? כובע שמש מתוק עם תמונה של הילד אשר עתיד לחבוש אותו? נדמה כי אין מתנה שווה יותר מזה.

היכן מדפיסים?
כאשר אנחנו באים להדפיס על מוצרי טקסטיל אנחנו חייבים לבדוק בראש ובראשונה על מה אנחנו עומדים להדפיס. חשוב לברר האם החומר אשר עליו אנחנו מבקשים להדפיס אכן יצליח 'לתפוס' את ההדפסה ולשמור על האיכות שלו גם בשימוש רגיל במוצר. כך למשל ישנן חולצות אשר מהן ההדפס מתקלף מהר מאוד או שהוא דוהה בשמש. הדבר תלוי הן בסוג הבד או החומר אשר עליו הדפסנו והן באופן ההדפסה ובמכשור אשר בו נעשה השימוש בבית הדפוס.

חברת Polyprint הכתובת הטובה ביותר למדפסות המיועדות לבדים
אם אתם רוצים לבצע הדפסה על בדים, על עור, כותנה או על כל מוצר שרק יעלה בדעתכם, פנו אל חברת Polyprint. אתם תיהנו ממדפסות איכותיות ומדויקות במיוחד של חברה המכירה היטב את כל נושא ההדפסות על בדים ויודעת גם להתאים את המכשירים הנכונים לשם כך.  

הדפסה ישירה על מוצרים, הדפסה ישירה על עור, הדפסה ישירה על כותנה, - זה רק ב – Polyprint.

אתם תהיו מרוצים מהתוצאות!
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter