הדפסה על פוליאסטר

הדפסה על פוליאסטר


בעבר מקובל היה לרכוש מדים לדיילים בחנויות, לאחיות בבתי חולים, לאחיות בטיפת חלב ובאופן כללי – לכל קבוצת עובדים אשר התהדרה במדים משלה. כיום, העולם הרבה יותר פשוט וניתן לבחור בחולצת טריקו הכי פשוטה והכי נוחה ללבישה ולהפוך אותה לתלבושת אחידה עבור כל הקבוצה וזאת – בקלי קלות. 

עם מכונת הדפסה על פוליאסטר – החולצה הופכת להיות חולצת תלבושת מדהימה.
בעבר ידענו כי חולצות בית ספר כמו גם מדים לדיילים, חלוקים לרופאים היו עשויים כולם מחומרים עבים, נוקשים, חולצות או חליפות יקרות ומכובדות. אלו כמובן דרשו גיהוץ והיה צורך לטפל בהם באופן עקבי וקבוע. כיום כבר כמעט ואין צורך בכל אלו. די לנו בחולצה איכותית כשהדגש הוא בעיקר על נוחות החולצה ללבישה כאשר מה שנשאר זה רק לדאוג להדפס של הלוגו הרצוי או הכיתוב המתאים והתלבושת האחידה כבר מוכנה.

הדפסה על פוליאסטר – איך עושים את זה?
אז אולי זה נראה לכם סיפור מורכב וגדול לבצע את ההדפסות הללו על גבי החולצות. אך למעשה זה ממש לא כך? אין צורך בציוד תעשייתי כבד לשם כך והדבר לא חייב להיעשות בבית חרושת ענק עם מכשירים מפלצתיים. למעשה כל אחד יכול לרכוש לעצמו מדפסת כזו אשר מיועדת להדפסה על בדים, על חולצות או על תיקים וכדומה כאשר באמצעות המדפסת הוא יוכל להציע את האפשרות לכל דורש. ההשקעה במכשור ובמכונות היא אולי השקעה יקרה אך ביחס לתוצאות – מדובר בהחלט בתוצאות מעולות אשר נמכרות היטב וכך העלויות הראשוניות כמו גם עלויות התחזוקה והציוד הנלווה – מכוסות.

מה חשוב לדעת כאשר מציעים הדפסה על פוליאסטר?
כל מי שמעוניין להציע את האפשרות של הדפסה על כותנה, הדפסה ישירה על חולצות או שהוא רכש מדפסת להדפסה קפוצונים והוא רוצה למכור מוצרים מודפסים על פי הזמנה – חייב בראש ובראשונה להכיר היטב את אופן התפעול של המכונה. לפני שניקח לידינו מוצר של הלקוח ונדפיס עליו הדפס שלא נוכל למחוק או לתקן אחר כך – אנחנו חייבים לדעת איך בדיוק לבצע את הדבר בכדי שהוא יצא מושלם.

על כן, כדאי מאוד להתנסות בשימוש במכונה על גבי חומרים שלא חשובים לנו בכדי ללמוד לבצע את העבודה באופן מדויק, ישר, ואיכותי וכך נרכוש את המיומנות הרצויה.

מלבד זאת, חשוב להכיר את החומרים המתאימים לכל מכונה. לא על כל אריג כדאי לבצע הדפסה באמצעות מכבש חום ולא כל צבע יתאים לקלוט את ההדפס הרצוי.

חשוב לבדוק את התוצאות של המכונה אותה רכשנו, כיצד היא מגיבה כאשר אנחנו מבצעים הדפסה על פוליאסטר, הדפסה על כותנה, הדפסה ישירה על חולצות או על קפוצונים ועוד.

למעשה – הניסיון הוא זה שיעניק לנו את הביטחון המלא ואת היכולת הטכנית לשלוט בתוצאות.

מדפסת להדפסה קפוצונים, חולצות תיקים וכדומה זה רק ב - Polyprint
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter