הדפסה על פשתן

הדפסה על פשתן


עד לפני לא הרבה שנים ניתן היה לבצע הדפסה רק על בדי כותנה. שאר סוגי הבדים לא ממש התאימו לשם כך וגם אם ניסינו להדפיס עליהם הם לא ממש הצליחו להחזיק מעמד לאורך זמן. אך עם האמצעים הטכנולוגיים אשר קיימים כיום ניתן בהחלט לבצע גם הדפסה על פשתן, על ניילון, על משי, על צמר ועל עוד שלל סוגים של חומרים או בדים כאשר למעשה כמעט ואין חומר אשר לא נוכל לבצע עליו את ההדפסה. מדובר בהדפסה באיכות מעולה של דיוק ושל מראה אחיד ומושלם אשר יחזיק מעמד לאורך זמן.

הדפסה על פשתן כמו גם על שלל חומרים מסוגים שונים הפך היום לאפשרות נפוצה ליצור ולהכין בהם מתנות ייחודיות בהדפסה אישית כמו גם מזכרות מאירועים כאשר מדובר בלהיט מיוחד אשר מתאים לכל אחד, בכל גיל ובכל רמה. כי אין כמו היצירה המודפסת באופן אישי כאשר זה כולל תמונה של מקבל המתמנה או כיתוב אישי – המתנה הופכת להיות מקורית וייחודית ואין מי שלא ישמח בה.

הדפסה על פשתן – היכן מבצעים?
כאשר מדובר בנושא של הדפסה ישירה על פוליאסטר, הדפסה ישירה על פשתן כמו גם על מוצרים שונים ומגוונים – חשוב לבחור בבית עסק אשר מכיר היטב את העבודה ואת אופן ביצועה. לא כל מי שמצויד במדפסת יצליח להדפיס על כל דבר.

אז אם בעבר היה כל התחום הזה של הדפסה על מוצרים – תחום מצומצם כאשר לא בכל מקום יכולנו לבצע את ההדפסה הזו, היות וזה דרש ציוד ייחודי ויקר אשר לא היה מצוי כל כך- הרי שכיום, כאשר המכשור נעשה נפוץ יותר והמחירים ירדו הרי שאלו הפכו להיות נפוצים ביותר כאשר אנחנו מוצאים כיום אפילו בבתים פרטיים את המכשור ואת המדפסות המסוגלות לבצע  הדפסה ישירה על פוליאסטר, הדפסה ישירה על פשתן כמו גם על בדי כותנה, מצעים, מוצרים שונים כמו תיקים, כובעים וכדומה.

בגלל שהמדפסות הללו הן די נפוצות, חשוב לדעת ולבחור רק במי שידע להפעיל נכון את המדפסת, יבצע בחירה נכונה של חומר עליו הכי כדאי להדפיס את ההדפס הרצוי לנו ובאופן כללי ידאג כי התוצאות אכן תהיינה איכותיות. תוצאות אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן וניתן יהיה ליהנות מהם לאורך ימים ושנים.

מדפסת חולצות – שיטות ההדפסה
למעשה קיימות כמה וכמה שיטות אשר בעזרתן ניתן לבצע את ההדפסה.
יש הדפסה על מדבקה אשר מודבקת על הבד. מודבר בשיטה אשר כמעט ואין משתמשים בה היות ומדובר בתוצר שלא מצליח להחזיק מעמד לאורך זמן. ישנה האפשרות של הטבעה בתוך הבד אשר זוהי ההדפסה הכי פופולארית כיום. יש גם את שיטת הלייזר אשר היא איכותיות ביותר.

Polyprint – החברה אשר מציעה את כל הציוד להדפסה של הכול – על הכול! מדפסת חולצות, הדפסה על פשתן ובקיצור – מדפסות להדפסה על כל חומר שרק תבקשו!
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter