הדפסת משי


יתרונות דיגיטליים ועלויות נמוכות עבור יצור גבוהה אפשרים עכשיו!

השילוב המושלם זמין כעת במחיר סביר, POLYPRINT נותנת את ההיתרונות להדפסות דיגיטלית המדפיסות ישירות על הבדג בתוצאה המירבית והטובה ביותר.

צפה בוידאו >

 
יתרונות מהפכניים בשילוב של שתי טכניקות הדפסה:
  • מ € 0,09 / להדפיס על בד כהה
  • הדפסים פוטוריאליסטיים
  • ללא טיפול מראש
  •  60 חולצות כהות בשעה

היישום העיקרי של תהליך זה הוא השימוש של המסך כדי להדפיס רקע הלבן. (הדפס על בד כהה).

המסך יכול לשמש גם להדפסה על בגדים בצבע בהיר או לאפקטים מיוחדים שלא ניתן להדפיס דיגיטלית כמו נצנצים, זהב וכו'. כל זה בזכות הדפסה הדיגיטלית CMYK.

כדי להקטין את העלות הדפסה עבור יצור בינוני עד גבוה פעלנו להגדיל את היעילות ובכך ניתן ליצור 60 חולצות כהות בשעה ( באמצעות מדפסת אחת בלבד).

הוסף מדפסות נוסופות ובכך הגדל את יצור שלך...

איך זה עובד?

מכנית:
מדפסת ה- Texjet® PLUS Advanced מצוידת במערכת "Easy Table Series" הכוללת את "Base" ואת "מגשים" הניתנים להחלפה אשר נועדו לנעול יחד. את השולחנות ניתן לשחרר בקלות ובמהירות עם מנוף פשוט שמחזיק אותם בחוזקה למקומם.

צפה בסרטון "Easy Table Table"

"בסיס" נוסף מותקן על גבי מסך הדפסה בעזרת המתאם המתאים. בדרך זו, platens ניתן לשחרר מהמדפסת הדיגיטלית ולהניח את המסך מכונת הדפסה או להיפך עם רישום מוחלט.

התצור הפשוט ביותר מורכב מטכנולוגיית 1 Texjet® PLUS Advanced, מכונת הדפסה ידנית בצבע 1, צבע תוספת "בסיס" וטבלה אחת נוספת. ניתן להשתמש בטבלאות נוספות ובמדפסות מתקדמות של Texjet® PLUS אם יש צורך להגביר את הפרודוקטיביות(לועליות) או את מספר המסכים כדי להוסיף אפקטים.

 

המגשים עשויים מחומר אלומיניום מיוחד, חומר המשמש גם להדפסת משי שיכול להבטיח את הרמה והוא גם עמיד לחום כאשר "ריפוי פלאש" יש צורך בין ההדפסים.
 
תוֹכנָה

כל תוכנה בהפרדה ניתן להשתמש (פוטושופ וכו ') כדי ליצור את הלבן יש להשתמש תחת קובץ הבסיס.

ה- TXJET® RIP v7 (הכלול במדפסת Advanced Texjet® PLUS Advanced) יכול גם ליצור את השכבה הלבנה ולייצא אותה כקובץ ברזולוציה גבוהה (.tiff, כתכונה אופציונלית) שישמשו עבור המסך הוא אותו קובץ משמש למדפסת, להדפסה דיגיטלית של צבעי CMYK.TexjetRIP מגיע עם פרופילים ICC מיוחד עבור המסך + תערובת דיגיטלית כדי להבטיח את תוצאות ההדפסה מעולה.

חומרים

Polyprint בחנה סוגי דיו שונים לדפסת משי ומצאה את אלה התואמים את צבעי הדיו הדיגיטליים של CMYK המציעים עמידות רבה לשטיפה, ואופטימיות צבע אופטימלית.

תוצאות מצוינות הושגו באמצעות Waterbased לבן, Waterbased Plastisol .

באופן כללי, תאימות גבוהה למדי עם רוב החומרים הזמינים של מותגים שונים, אך מומלץ לבצע בדיקות כדי להעריך את התוצאות.

Polyprint מספקת הנחיות טכניות מפורטות ללקוחות הרוכשים את המערכת, כולל מידע על הדפסים תואמים של הדפסה מהמותגים הידועים כנקודת התייחסות.

 

סיכום

מסך ותהליך דיגיטלי יכול להציע הזדמנויות עסקיות חדשות לאלה אשר רוצים לאמץ את הטכנולוגיה של DTG ולחפש  פרודוקטיביות גבוהה יותר ובעלויות נמוכות יותר,  הפתרון של Polyprint הוא זול, פשוט וקל לשימוש.
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter