מדפסות בגדים

מדפסות בגדים


כל הנושא של מיתוג ושיווק הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו כאשר גם אם אנחנו לא ממש קשורים לנושא של הפרסום, המיתוג והשיווק – אנחנו מוצאים את עצמנו נהנים מהאפשרות של מדפסות בגדים. מתי אנחנו זקוקים להדפסות על בגדים והיכן נבצע את הדבר באופן המקצועי והטוב ביותר?

כל הנושא של הדפסות על בגדים הינם חלק בלתי נפרד מכל מה שקשור לעולם הפרסום, השיווק והמיתוג. גם אם אנחנו לא ממש קשורים באופן ישיר לעניין – אנחנו מוצאים את עצמנו עושים שימוש בחולצות המודפסות ונהנים ממתנות שונות אשר עליהן הודפס הלוגו או סימן ההיכר של הקבוצה אשר אליה אנחנו משתייכים במסגרות השונות.

מדפסות בגדים מסייעות לנו ליצור ביגוד אשר מטרתו הוא גיבוש של קבוצה, יצירה של סימן היכר כאשר לעיתים המטרות של החולצות המודפסות הינן סמויות או שהן משרתות מטרות אשר מתוכננים לצורך שיווק פנימי או שיווק סמוי.

מדפסות בגדים בקרב המגזר הפרטי
לאחר שנים רבות אשר בהן שרתו מדפסות חולצות או מדפסות טקסטיל את המגזר העסקי או המוסדי כאשר אלו עסקו בעיקר בהדפסות אשר יועדו עבור ארגונים גדולים, מוסדות וכדומה, הרי שכיום, עם הוזלת מחירי המדפסות והאפשרות של כל אחד לרכוש לעצמו מדפסת ביתית הפך השירות לנגיש במיוחד עבור כל מי שחפץ להדפיס על מוצר כזה או אחר וגם המחיר ירד מאוד בעקבות הפצתן הגבוהה של המדפסות הביתיות. אלו מתאימות גם להדפסה על מוצרים או על אריגים וחומרים שונים.

מדפסות סווטשרים – כדי ליצור תלבושת אחידה
כאשר אנחנו רוצים ליצור תלבושת אחידה עבור צוות עובדים, עבור תלמידי בית הספר או עבור צוותות או דיילים – אנחנו בהחלט יכולים ללכת על מדפסות בגדים אשר אלו ייצרו את התלבושת האחידה עם הלוגו או ההדפס הנדרשים.

היום אנחנו כבר לא ממש חייבים לרכוש מדים מכובדים ויקרים אשר יעלו לעסק הרבה מאוד כסף ואף ידרשו תחזוקה עקבית לאורך זמן. כי כיום יש לנו את האפשרות לרכוש חולצות טריקו הכי פשוטות שיש או אפילו גופיות ועל ידי ההדפס האישי והמשותף עבור כולם  -ניתן להגיע לתוצאות מופלאות ומיוחדות. מדי עבודה אשר יהיו הרבה יותר נוחים ללבישה וגם זולים בהשוואה למדים רגילים אשר אותם אנחנו רוצים לרכוש.

חברת Polyprint החברה הוותיקה בשוק ההדפסות
חברת Polyprint סללה את הדרך לעידן הדיגיטלי כבר בשנות התשעים כאשר היא הצליחה ליצור ולבנות קבוצה אשר צומחת כל הזמן ובנויה על אנשי מקצוע ועל צוות מוכשר ומקצועי אשר מכיר היטב את כל התחום של הדפסה על טקסטיל.

לחברה שם ומוניטין טובים במיוחד הודות להשקעה הרבה ואיכות ההדפסה הגבוהה במיוחד על כל חומר ועל כל סוג של אריג.

מדפסות חולצות, מדפסות טקסטיל, מדפסות סווטשרים - זה Polyprint!

איכות ומקצועיות אשר מדברים בעד עצמם!
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter