מדפסות קפוצונים

מדפסות קפוצונים


כיום, כאשר האפשרות של הדפסה על טקסטיל נהייתה כל כך פופולארית אנחנו יכולים לבחור ולבצע גם הדפסה על קפוצ'ונים או סוודרים בעזרת מדפסות קפוצונים. מדובר ברעיון נפלא כאשר אנחנו רוצים ליצור קפוצ'ון אחיד לכלל התלמידים במוסד הלימודים או כאשר אנחנו רוצים להעניק קפוצ'ון במתנה בצירוף הדפס עם כיתוב אישי או אפילו תמונה. אין ספק כי מדובר במתנה מפתיעה במיוחד.

בעבר, לא כל כך הכרנו את האפשרות של הדפסה על טקסטיל. בעיקר פגשנו את הדבר על חולצות התלבושת אשר היו מיועדות לבתי ספר, או חולצות של קבוצות כדורגל כאשר לא היה מדובר בחולצות מרגשות או מפתיעות כלל. גם איכות ההדפסה לא הייתה משהו. לעיתים היא הייתה מתקלפת מהר או שהיא הייתה דוהה בשמש ובקיצור – היא לא ממש העניקה לנו מענה מושלם.

כיום עם ההתפתחות הטכנולוגית אנחנו עדים למהפך של ממש בכל מה שקשור למדפסות מסוגים שונים. כך לדוגמא יש לנו היום מדפסות קפוצונים אשר באמצעותן אנחנו יכולים לבצע הדפסה על קפוצ'ונים וליצור גם מהקפוצ'ון מוצר אחיד לקבוצה שלמה כמו תלמידי בית ספר, צוות עובדים, דיילים בחנויות וכדומה. אין ספק כי מדובר בפריט לבוש מרשים במיוחד וכאשר הוא כולל את ההדפסה הרי שהוא יוצר את הבידול אותו אנחנו מבקשים ליצור ומתקבל מוצר שימושי ונוח ללבישה

מדפסות קפוצונים – מכינים לכם הפתעות
כיום אנחנו יכולים להפתיע במתנות מסוגים שונים ומעניינים אשר בעבר לא ממש יכולנו ליצור. זנה כולל מתנות עם הדפסים מעניינים כמו כוס עם הדפס אשר נכין בעזרת מכונה מיוחדת המציעה הדפסת תמונות על מוצרים, כרית עם תמונה וכיתוב אישיים, תיק עם הדפס וכו' '. אין ספק כי מדובר במתנות מליגה אחרת לגמרי כאשר ההשקעה לא חייבת להיות יקרה כל כך ביחס לתוצאה אשר מעניקה תחושה מפנקת למקבל שנהנה ממוצר ייחודי שנוצר במיוחד עבורו!

מדפסת דיגיטלית לחולצות כמו גם מדפסת בגדים אשר פועלים בטכניקות הדיגיטליות המתקדמות מסוגלות לתת לנו את המענה המושלם לכל צורך אשר בו אנחנו מעוניינים לבצע הדפסה על ביגוד, מוצרים או כל מוצר אחר שרק יעלה בדעתנו.

חברת Polyprint – המהפכה הדיגיטלית
חברת Polyprint היא זו אשר למעשה הביאה אלינו את המהפכה הדיגיטלית והיא זו שאחראית על ההתפתחות המשמעותית בתחום. בחברת Polyprint ציוד מתקדם אשר כולל מדפסות קפוצונים, מכונת הדפסת תמונות, מדפסת דיגיטלית לחולצות, מדפסת בגדים וכל מה שרק יוכל לסייע לכם להגשים את חלומותיכם וליצור מתנות ייחודיות.

חברת Polyprint עשתה כברת דרך משמעותית בעשרים השנים האחרונות, כאשר למעשה מסוף שנות התשעים היא כבר עסקה בנושא של מדפסות המיועדות להדפסה על מוצרים שונים כמו מוצרי טקסטיל ועוד. המוצרים המודפסים אשר משמשים אנשי שיווק, בתי ספר, צוותות עובדים, דיילים ועוד.
חברת Polyprint – החברה המנוסה והמקצועית בשוק המדפסות!
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter