מדפסת טקסטיל

מדפסת טקסטיל


מדפסת טקסטיל אשר שימשה בשנים עברו בעיקר עבור הכנת תלבושות עם לוגו לבתי ספר או חולצות לקבוצות כדור רגל, לארגונים שונים, צוותות או דיילים מקבלים היום מקום של כבוד גם בתחום המתנות. מדפסת טקסטיל שהייתה אחראית בעיקר למטרות אלו של הכנת ביגוד מבדל מדפיסה היום על שלל מוצרים ויוצרת מתנות ומזכרות שונות.

מדפסת טקסטיל אותה הכרנו בעקר מתחום המיתוג הפכה היום למדפסת שמדפיסה גם דברים אחרים, כמו מתנות אישיות ומקוריות, מזכרות מאירועים ועוד. כי כיום ישנם אמצעים טכנולוגיים מפותחים במיוחד אשר מאפשרים לנו לנצל אותם להרבה יותר מטרות. מי חשב פעם להדפיס תמונה אישית שלנו על פריט לבוש כצו כובע, חולצה או לחילופין על כרית? כיום - בעזרת מדפסת להדפסה חולצות – אין כל בעיה לעשות את הדבר.

מדפסת להדפסה טקסטיל – במקום להשקיע במדים
מדפסת טקסטיל היא מדפסת אשר יכולה לחסוך עבור מנהלי מפעלים את תפירת המדים היקרים עבור הצוות או הדיילים. כך הם יכולים לרכוש סטוק של חולצות רגילות ולבצע עליהם את ההדפסה המבוקשת עם הלוגו של בית העסק ואפילו עם השם הפרטי של העובד וכך נוצר ליין שלם של מדי עבודה אך במחיר מצחיק ממש ביחס למחיר של המדים התפורים המוכרים.

 מדפסת להדפסה סווטשרים – איכות – זו מילת המפתח
כאשר אנחנו ב Polyprint מדברים על מדפסת להדפסה חולצות, או מדפסת להדפסה סווטשרים ובכלל על כל הנושא של מדפסת להדפסה טקסטיל – אנחנו למעשה לא מדברים על המדפסת הביתית המציעה את האפשרויות של הדפסה על מוצרים שונים. מדובר על הרבה מעבר לכך. כי כדי להצליח בהדפסה על מוצרי טקסטיל בצורה מדויקת ואיכותית – יש צורך בציוד מתקדם ואיכותי במיוחד אשר יצליח ליצור את התוצר אשר יוכל להחזיק מעמד מבלי לדהות או להתקלף בעקבות השימוש. הדפס שיהיה ברור ומודפס באופן איכותי עם ציוד אותו תוכלו לקבל רק ב – Polyprint.

איך מדפיסים על בדים?
שיטות ההדפסה אשר בהם מדפיסים היום אינם דומים לאלו אשר בהם נעשה שימוש בעבר. אז נכון שהיו בעבר גם אפשרויות הדפסה איכותיות וטובות אשר הצליחו להחזיק מעמד ולהוכיח את עצמם לאורך זמן. אם תחטטו בארון של אבא או אמא תוכלו לגלות את הטישרטים המודפסים שנראה כי אך אתמול הם יצאו מן המדפסת, אך לא תמיד זה היה כך. היו זמנים אשר בהם עשו שימוש במדפסת שהדפיסה על מדבקות מיוחדות אשר הודבקו על הבדים ואלו לא תמיד הצליחו להחזיק מעמד לאורך זמן. הם נטו להתקלף או להתפורר בעקבות הכביסה או אפילו רק בעקבות החשיפה לשמש. בהמשך השתכללו השיטות וכיום יש לנו את האפשרות של הטמעה בתוך האריג או החומר הנבחר כך שלמעשה מדובר בשיטה אשר חייבת להצליח והתוצאות אכן משביעות רצון. 

Polyprint הדפסה על טקסטיל - איכות ללא תחרות!
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter