מדפסת סווטשרים

מדפסת סווטשרים


בכל מקום אשר בו נעשה שימוש בתלבושת האחידה – תהיה זו החולצה האחידה עם ההדפס והלוגו הייחודיים. בדרך ככל יהיו אלו תלמידי בית ספר, חטיבות ביניים ואפילו תיכונים. אך כאשר מגיע החורף וכולם מתעטפים בסווטשרים או קפוצונים – אזי נעלמת כל האחידות. בדיוק לשם כך אנחנו מציעים את האפשרות של מדפסת סווטשרים. המדפסות הללו יוכלו להפוך כל סווטשר בדגם הרצוי – לתלבושת חורפית אחידה. מדפסת סווטשרים – היכן תרכשו אחת כזו? כיצד היא פועלת והאם זה משתלם לכם? ננסה לענות...

כולנו יודעים כי כאשר מדובר בתלבושת אחידה – בדרך כלל תהיה זו חולצת התלבושת. עליה אנחנו יכולים להדפיס את הלוגו של החברה, של בית הספר, של החנות וכדומה. אך כאשר מגיע החורף וכולם מתעטפים בשכבות לבוש מחממות – אין לנו כל אחידות. החולצה מכוסה ולמעשה כלל אינה נחוצה במצב כזה.

בדיוק לשם כך אנחנו מציעים את האפשרות של מדפסת סווטשרים. המדפסת תדפיס על הסווטשר את הלוגו הרצוי וכך יהיה לנו את הסווטשר האחיד עבור כל הקבוצה הרצויה, התלמידים או הצוות.

לא רק מכשיר להדפסת חולצות
אז אם כבר יש לכם מכשיר להדפסת חולצות ואתם מציעים את השירות לכל המעוניין ורוצים להשלים את הציוד ולהציע גם את הפתרון החורפי – לכו גם על מדפסת סווטשרים. אתם תיהנו מאפשרויות נוספות ומהתרחבות השירות שלכם ללקוחות. כך גם תוכלו לרכוש מדפסת להדפסה על פשתן ואולי גם מדפסת להדפסה על עור כאשר מובטח כי מהר מאוד העלויות יכוסו. כי הלקוחות יאהבו את המוצרים שלכם.

למה כדאי להשקיע במדפסות מיוחדות מבית Polyprint
כיום, כאשר אנחנו מעוניינים לרכוש מתנה אנחנו די מתקשים לקלוע לטעמו של המקבל או לצרכים שלו. נדמה כי בעידן השפע כל אחד רוכש לעצמו כל מה שהוא רוצה וצריך ואף אחד אינו בונה על מתנות שהוא אולי יקבל... בעבר זה דווקא כן היה נפוץ כאשר כלי בית שונים, פריטי נוי ואפילו חפצים יותר אישיים – התקבלו כמתנות ומחוות ושימשו מאוד את מקבליהם.

אך כיום, כל אחד קונה לבד את כל מה שהוא צריך וזה יוצר בעיה עבור כולנו כאשר אנחנו רוצים להעניק מתנה או תשורה. המתנות המודפסות נותנות מענה לצורך הזה.

כי מתנה מודפסת היא מתנה אישית, היא מתנה אשר מצליחה לשמח ולרגש כל אחד הודות למחווה האישית הנוגעת ללב.

מדפסת להדפסה על פשתן, מדפסת להדפסה על עור רק ב Polyprint
רוצים להציע לגננות את האפשרות של תיק עם הדפס של תמונות הילדים בגן?
מעוניינים ליצור כיסויים למכשירים ניידים עם כיתובים והדפסות אישיות על פי הזמנת הלקוח? 
רוצים להדפיס על כריות, על מגבות, על חולצות או על כובעים?

השקיעו בציוד איכותי מבית Polyprint ותוכלו ליהנות ממוצרים מלהיבים ומרגשים אשר ישמחו את כל מי שיקנה אותם וכמובן את מי שיקבל אותם.
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter