מכבש חום חולצות

מכבש חום חולצות


הדפסה איכותית אשר הופכת לחלק מהבגד
שנים רבות נבדקו, נוסו ונחקרו שיטות שונות לצורך הדפסה על טקסטיל. הצורך בהדפסות הללו הינו נחוץ במיוחד ולא כל שיטה אכן הצליחה להוכיח את עצמה לאורך זמן.. אך נדמה כי מכבש חום חולצות – זוהי השיטה אשר כן הצליחה והוכיחה את עצמה יותר מכל שיטה אחרת. מכבש חום חולצות – מה זה ואיך זה עובד?

קיימות שיטות שונות להדפסה על טקסטיל כאשר רובן לא ממש איכותיות. הן מתקלפות, דוהות או מתפוררות. מכבש חום חולצות זוהי שיטה אשר באמצעותה מעבירים הדפס באמצעות דיו ייעודי ובסיוע של מכבש חום חולצות, אשר על ידי טכניקה ייחודית הופך ההדפס לחלק מתוך הבגד עצמו. התוצאה היא הדפס אשר נשאר חד וברור לאורך זמן.

הדפס סובלימציה - מכבש חום חצי אוטומט – איך זה עובד?
אז ראשית נגדיר מה זה בעצם הדפס סובלימציה. מדובר בשיטה מתקדמת אשר מאפשרת הדפסה איכותית צבעונית על מוצרים שונים אשר עשויים פוליאסטר. מדובר בהדפס דיגיטלי אשר אחראי על ייצור תמונות ברורות ברזולוציה גבוהה, בצבעים חדים והיא מתאימה להדפסה על טקסטיל, על חולצות, כובעים ועוד.

ההדפסה נעשית באמצעות חומר מיוחד אשר גורם לכך כי ההדפס הופך להיות חלק מהבגד עצמו. ההדפסה לא תבלוט על גבי הבגד כמו בהדפסים אשר נעשים באמצעות שיטות אחרות והיא גם לא תדהה או תשתפשף עם הזמן בהשוואה להדפסים מסוגים או טכניקות אחרות. התוצאה היא הדפסה איכותית, ברורה ומושלמת.

מכבש חום טקסטיל – איך זה עובד?
ראשית עלינו להכין את התמונה הרצויה במחשב. המחשב ישלח את התמונה אל המדפסת כאשר מדובר במדפסת מיוחדת אשר מכילה דיו ייחודי – דיו סובלימציה ייעודי. את התמונה מדפיסים על גבי נייר מיוחד אשר יכיל באופן הנכון את הדיו ואת צבעי הסובלימציה ורק לאחר מכן מועבר הנייר עם ההדפס באמצעות מכבש חום להדפסה חולצות. החום של המכבש מעביר את הדיו שעל הנייר על גבי הבד או הבגד. למעשה זוהי הסובלימציה. שזהו מעבר ממצב צבירה מוצק – למצב צבירה גז. בתוך הצבע ישנן מולקולות גז ואלו נטמעות במולקולות של הבגד וכך למעשה הופך ההדפס לחלק מתוך הבגד עצמו. 

חשוב לדעת כי לא על כל חומר ולא בכל צבע טקסטיל ניתן יהיה להיעזר בשיטה זו של סובלימציה. ההדפס יצליח בעיקר על חומרים סינטטיים או פלסטיק, כמו כן רק על פריטים שהם בצבעים בהירים בלבד.
על חומרים אלו בצבעים אלו – מירב הסיכויים כי האיכות תישמר לאורך זמן.

Polyprint - איכות זו מילת המפתח
אצלנו ב- Polyprintשמים דגש על איכות. כל לקוח יוכל לקבל את מבוקשו מבלי להתפשר על איכות התוצר הסופי.  מכבש חום חצי אוטומט, מכבש חום טקסטיל, מכבש חום להדפסה חולצות – כל הציוד המתקדם ביותר – לשירותכם!
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter