מכבש חום להדפסה על חולצות 


התחום של הדפסה על טקסטיל כמו חולצות, כלי מיטה, כובעים, תיקים וכדומה – זהו תחום נחוץ מאוד עבור מגוון גדול של לקוחות. כדי שההדפסה אכן תהיה איכותית והיא תענה על הצרכים, אנחנו חייבים לפנות אל חנות או בית עסק המציעים את השירות של מכבש חום להדפסה על חולצות. כל השיטות האחרות לא ממש הצליחו להוכיח את עצמן. מה זה מכבש חום להדפסה על חולצות?

כאשר אנחנו מדברים על מכבש חום להדפסה על חולצות זוהי לא שיטה של הדפסה ישירה על הבגד עצמו. מדובר בתהליך מיוחד ומורכב אשר באמצעותו מעבירים את התמונה הרצויה או את ההדפס המבוקש – ישירות אל תוך המולקולות של החומר הרצוי -  בד, פוליאסטר או אפילו פלסטיק. איך זה נעשה בפועל ומי יבצע עבורכם את המשימה?
 
מכבש חום להדפסה על חולצות – איך זה עובד?
כאשר אנחנו חושבים על הנושא של - הדפסה על טקסטיל – אנחנו נזכרים בחולצות עם ההדפסים המתקלפים לאחר הכביסה או ההדפסים המתפוררים או דוהים לאחר חשיפה לשמש כאשר למעשה אין הנאה מהמוצר לאורך זמן. אך כיום נעשה שימוש בשיטה ייחודית אשר מציעה את האפשרות של   מכבש חום להדפסה טקסטיל. מדובר בשיטה מיוחדת אשר הופכת את ההדפסה לחלק מתוך הבגד או האריג אשר עליו הדפסנו והוא נשאר כזה לאורך זמן. הוא לא יבלוט על גבי הבגד כמו ההדפסים שאינם נטמעים באמת בבגד הוא גם לא ידהה ואף לא יתקלף ובקיצור – הוא יישאר יפה ועמיד – לאורך זמן.

מכבש חום להדפסה על טקסטיל – לתוצאות מושלמות
אז איך למעשה זה עובד בשטח? נניח שאתם מעוניינים לבצע הדפסה על קפוצון או סוודר. ישנו מכבש חום להדפסה על קפוצון – אשר באמצעותו תוכלו לבצע את הדבר. באמצעות המחשב תוכלו להכין את ההדפסה הרצויה כאשר לאחר מכן המחשב ישלח את הפקודה למדפסת מיוחדת. מדובר במדפסת הזרקת דיו אשר עושה שימוש בחומרים מיוחדים המיועדים לשימוש אחר כך במכבש חום. התמונה תודפס על נייר מיוחד אשר אתו ניתן יהיה להעביר את ההדפס אל הקפוצון.

מכבש חום להדפסה טקסטיל – יעביר את התמונה על גבי הקפוצון באמצעות החום אשר יעביר את מולקולות הגז אל הבגד וכך אלו ייטמעו היטב בתוך המולקולות של הקפוצון. התוצאה תהיה – הדפס איכותי אשר יוכל להחזיק מעמד לאורך זמן וייראה כחלק מתוך הבגד.

Polyprint – הדפסים באיכות וברמה אחת מעל כולם!

אם אתם רוצים להשקיע בציוד ולא מוכנים להתפשר על האיכות – פנו אלינו. אנחנו מציעים מדפסות על טקסטיל ואת מיטב המכשור המתקדם. לרשותנו מיטב הטכנולוגיה המציעה בין היתר - מכבש חום להדפסה על טקסטיל, מכבש חום להדפסה על קפוצון כמו גם על כל מוצר טקסטיל אחר מתאים, כאשר התוצאות מדברות בעד עצמן! נסו אותנו. אתם לא תאכזבו!
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter