מכבש חום להדפסה תיקים

מכבש חום להדפסה תיקים


מעוניינים להציע ללקוחותיכם תיקים מודפסים? אולי אתם רוצים להפתיע עם אפשרות של קפוצ'ונים מודפסים? מדובר בהחלט ברעיונות מלהיבים ובדרך כלל רבים יתלהבו מהתוצאות. כדי שאכן תוכלו לעשות את הדבר הכי טוב שרק יכול להיות – צרו קשר עם חברת Polyprint  ותיהנו מציוד איכותי ומתקדם.

מכבש חום להדפסה תיקים זוהי אפשרות מיוחדת לכל מי שרוצה להציע ללקוחותיו גימיק חמוד, מתנות מושקעות, ציוד לקייטנות, מתנות לעובדים והרשימה עוד ארוכה. האפשרות ליצור מוצרים עם הדפס אישי הפכה להיות שימושית במיוחד כאשר כיום עולם הפרסום מתנהל באופן שונה לגמרי. כיום, אם אנחנו רוצים לייצג את החברה שלנו או לחילופין לייקר את הקייטנה ולהעניק לה ערך מיוחד מעל כולם – אנחנו חייבים להשקיע ולתת גם מעבר לסטנדרט.

תיק מודפס – יוקרה לא יקרה...
כאשר אנחנו באים להעניק תיק עם הדפס אישי אשר נעשה באמצעות מכבש חום להדפסה תיקים – אנחנו למעשה מעניקים מתנה יוקרתית אשר היוקרה שלה לא נמדדת בכסף. הערך של התוצר הוא הרבה מעבר למחיר ובמיוחד כאשר התיק הוא אישי עם כיתוב אישי או אפילו תמונה.

מכבש חום להדפסה תיקים – למי זה מתאים?
כל חנות המציעה מתנות או מזכרות שונות עשויה ליהנות מאפשרות מלהיבה של הדפסה על תיקים בהזמנה אישית עבור לקוחות. מכבש חום להדפסה תיקים (כמו גם מכבש חום להדפסה קפוצונים, מדפסת להדפסה על פוליאסטר) זהו לא מכשיר יקר כל כך ביחס לאפשרויות להרוויח ממנו. בית עסק המחזיק ברשותו את הציוד הזה יוכל מהר מאוד לכסות את ההשקעה הראשונית ולהתחיל להרוויח הרבה מאוד.

מכבש חום – איך זה עובד?
אז לפני שאתם נרתעים מרכישה של המכבש בעקבות חוסר ידע טכני בתפעול של המכונה – חשוב לנו להסביר לכם איך בדיוק זה עובד כדי שתבינו כי לא מדובר בכלל בסיפור מסובך. קל מאוד להפעיל את המכונה ולאחר מספר התנסויות תוכלו להפוך למומחים להדפסות על תיקים.

אז ככה זה עובד...
ננסה להסביר בקצרה איך כל התחום הזה של מכבש חום להדפסה על קפוצונים או מדפסת להדפסה על פוליאסטר פועלים בשטח.

ראשית עלינו להיכן את הגרפיקה הרצויה במחשב. לאחר שהחלטנו בדיוק מה אנחנו רוצים נוכל לשלוח את הדגם המוכן אל המדפסת. המדפסת תדפיס באמצעות דיו ייעודי על גבי נייר מיוחד את ההדפס הרצוי וכאן ייכנס המכבש לתמונה. (או נכון יותר – התמונה למכבש...)

המכבש יעביר את התמונה על גבי החומר הרצוי. אם זה התיק, החולצה, הקפוצון או כל בד או פריט לבוש אחר.

ההדפסה באופן הזה גורם לכך כי המולקולות שנמצאות בנייר המודפס עם הדיו הייחודי יעברו אל הבד או התיק והם ייטמעו בתוך האריג עצמו. כך שההדפס יהפוך להיות חלק ממשי מתוך האריג עצמו.

התוצאות המושלמות –יפליאו כל אחד!
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter