מכונה להדפסה על כותנה

מכונה להדפסה על כותנה


בתי ספר, קייטנות, קבוצות כדור רגל, דיילים בבתי עסק ועוד זקוקים לחולצות ממותגות עם הדפסים אשר ישמשו כתלבושת אחידה ומייצגת. לשם כך הם זקוקים לחברה אשר תבצע עבורם את מלאכת ההדפסה. לא כל חברה המציעה שירות באמצעות מכונה להדפסה על כותנה – היא אכן החברה שהתוצאות בשטח אכן יוכיחו את עצמם לאורך זמן. על כן – יש לבדוק היטב מה מציעה כל חברה ומהו הציוד אשר בהם הם משתמשים לצורך ההדפסה ורק כך תוכלו להיות בטוחים כי ההדפסה תישאר מוטמעת היטב לאורך זמן.

רבים הם הלקוחות אשר זקוקים להדפסים על חולצות או פריטי לבוש אחרים. בדרך כלל יהיה זה לצורך ייצור של תלבושת אחידה עבור קבוצה מסוימת. אם אלו תלמידים, דיילים, קבוצת כדור רגל וכדומה. כולם מעדיפים לקבל הדפס ברור, איכותי וכזה שלא ייהרס עם הכביסה הראשונה וגם לא עם הכביסה העשירית... כדי שזה אכן לא יקרה – יש לפנות אל חברה מקצועית אשר מציעה את השירות של מכונה להדפסה על כותנה – אך לא סתם מכונה. זה חייב להיות ציוד איכותי ומתקדם אשר באמצעותו ניתן יהיה להגיע לתוצאות מקסימליות.

אצלנו ב – Polyprint תוכלו למצוא את הציוד הכי מתקדם בתחום של הדפסה על טקסטיל. זה כולל - מכונה להדפסה על כותנה, מכונה להדפסה על עור, מכונה להדפסה על פוליאסטר, מכונה להדפסה על פשתן ובקיצור מכונות מיוחדות לכל מטרה ולכל צורך.
      
Polyprint  - למי שלא רוצה להתפשר על איכות
כאשר אנחנו מדברים על הדפסות על בגדים – הנושא העיקרי זוהי האיכות. אנחנו חייבים להקפיד על תוצאה שתעניק לנו מענה לאורך זמן תוך התחשבות במה שעתיד לעבור על הבגד. בגדים באופן טבעי עשויים להיות חשופים לשמש, הם חייבים להיות עמידים למים ולתהליכי כביסה היות ויהיה עליהם להיכנס למכונת הכביסה לעיתים קרובות יותר או פחות.  הם עתידים להגיע גם אל מכונת הייבוש כאשר כל אלו עלולים לפגוע בהדפסים אשר נעשים באופן שאינו מקצועי. ישנם גם הבגדים הקמיטים אשר דורשים גיהוץ ויש לשים לב כי ההדפסים יהיו עמידים גם בתנאי חום של גיהוץ.

אנחנו ב – Polyprint משקיעים בעיקר באיכות ובתוצאות של ההדפסות כדי שתוכלו ליהנות מהם לאורך זמן.

Polyprint - ניסיון ומקצועיות במקום אחד
כבר מסוף שנות התשעים שזה אומר כמעט לפני 20 שנה הכניסה החברה שלנו את כל הנושא של הדפסות דיגיטליות כאשר במשך כל אותם השנים רכשנו מקצועיות, ניסיון ומומחיות בכל מה שקשור בתחום של הדפסות על חומרים שונים. כיום אנחנו מחזיקים ברשותנו את כל הציוד הכי מקצועי והכי מתקדם המציע בין היתר - מכונה להדפסה על כותנה להדפסה על בגדים מכותנה שהם כוללים בדרך כלל חולצות, גופיות וכדומה. מכונה להדפסה על עור לצורך הדפסה על מוצרי עור שונים, מכונה להדפסה על פוליאסטר, מכונה להדפסה על פשתן ועוד, אשר מתאימים כמעט לכל מטרה.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter