מכונת הדפסת בד

מכונת הדפסת בד


כובעים מודפסים היו תמיד באופנה. הם חמודים, מגניבים וכיפיים במיוחד. מה יותר חמוד מכובעים עם הדפסים למסיבת סוף שנה לילדים בגן? כובעי טמבל עם הדפסים לקייטנות, כובעים לתנועות נוער או קבוצות מטיילים? כדי שההדפסים יהיו איכותיים ומוצלחים – אנחנו חייבים לפנות אל בית עסק מקצועי ומוכר אשר ידאג כי נקבל תוצרת איכותית במיוחד.

מכונת הדפסה על בדים אשר מדפיסה על פריטי ביגוד מסוגים שונים מסוגלת בדרך כלל לבצע גם הדפסה על כובעים. למעשה מכונת הדפסה על כובעים היא דומה מאוד לכל מכשיר להדפסה על בדים כאשר המטרה היא אותה מטרה – להדפיס על בד או על פריט לבוש כלשהו.

אם דברנו על כובעים אז נדמה כי אכן מבין כל פריטי הלבוש אשר אותם אנחנו מוצאים הכי הרבה תחת המדפסת – אלו הם הכובעים. הכובעים המודפסים אשר מיועדים למטרות רבות ומגוונות נהנות מיופי מיוחד כאשר התוצאה המושלמת והאחידה ממתגת את הקבוצה ויוצרת את האחידות הנדרשת.

מכשיר להדפסה על בדים – רעיון מעולה לחברות וארגונים
בעבר דאגה כל חברה או ארגון מסודר לכך כי עובדיה ילבשו מדי עבודה אחידים. הדבר דרש השקעה רבה של רכישת המדים וגם תחזוקה לא  כל כך פשוטה וזולה. כיום כאשר ישנה האפשרות של מכונת הדפסת בד המסוגלת בקלות רבה להפוך כל חולצה רגילה לתלבושת אחידה עבור כולם, הודות להדפסת הסמל או הלוגו  של החברה – הרי שפשוט היום הרבה יותר להלביש את הצוות, את התלמידים, את קבוצת הנוער וכדומה – בתלבושת זהה ואחידה מבלי להוציא על כך סכומי כסף גבוהים מידי.

מכונת הדפסת בד -  אפשרות מצוינת למיתוג החברה
אם אתם מנהלים חברה, אתר או עסק כלשהו ואתם מעוניינים לפרסם ולהפיץ את המותג ואת הלוגו של החברה שלכם – חלקו לעובדים ולבני משפחותיהם – כובעי שמש או כובעי טמבל אשר עליהם מודפס הלוגו שלכם. הכובע הוא מוצר שימושי ושווה להשקיע בו. היות והכובע אשר כנראה יבוא לשימוש בקרב אלו שקבלו אותו ימשיך ויפיץ את בשורת העסק שלכם. כל מי שיראה את הכובע ייחשף גם ללוגו שלכם. ככל שיהיו יותר כובעים ממותגים – יותר לקוחות יכירו אתכם ותזכו לפרסום רחב הרב יותר.

מכונת הדפסת בד גם לתיקים, חולצות, גופיות וכדומה
כאשר אתם רוצים להשקיע בפרסום של המותג תוכלו גם לבחור בפריטים אחרים אשר עליהם תדפיסו את בשורת העסק.

למעשה כמעט כל פריט העשוי בד יוכל לקלוט את הלוגו שלכם באמצעות מכונת הדפסת בד. אך לא רק על בד אפשר היום להדפיס. גם מוצרי פלסטיק שונים כמו כוסות, צלחות וכדומה עשויים לקלוט יפה מאוד את ההדפס שלכם ולהפוך גם כן לכלי שיווקי ופרסומי עבורכם.

מכונת הדפסה על בדים, מכונת הדפסה על כובעים ועוד, זה רק ב Polyprint
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter