מערכת להדפסה על עור

מערכת להדפסה על עור


בעבר היה הרבה יותר פשוט להעניק מתנות. אנשים לא קנו לעצמם כל כך הרבה דברים וניתן היה להפתיע אותם בשעון קיר נחמד, בפריט אישי כמו עט יוקרתי, כלי למטבח וכדומה. כיום, כאשר כל אחד מאתנו קונה לעצמו כל דבר מבלי לחשוב פעמיים – אנחנו מוצאים את עצמנו מול בעיה מורכבת כאשר אנחנו רוצים להעניק מתנה כדי להכיר טובה או לקראת יום הולדת, יום נישואין וכדומה.

בדיוק לשם כך ישנה האפשרות של מתנות מודפסות. מתנה אישית שכל אחד ישמח לקבל.

כל הנושא של הענקת מתנות השתנה מאוד בשנים האחרונות. כל מה שהיה ברור עד לפני שנים לא רבות כבר איננו כך. אם  בעבר יכולנו לתת כלי נוי כלשהו לבית, כלי למטבח, תמונה לקיר או שעון יד – הרי שהיום כל אחד כבר מצויד בכל מה שהוא זקוק ואף אחד אינו רוצה בדרך כלל שהזולת יכתיב את טעמו האישי בקישוט או אבזור הבית. מסיבה זו רובינו מקבלים היות תווי שי כדי שאנחנו נצא לרכוש בעצמנו את המתנה המועדפת עלינו.

אך מה יעשו אלו אשר בכל זאת רוצים להעניק מתנה אישית, מתנה אשר תיזכר הרבה יותר מתוו קניה ותשמח את המקבל יותר מכל פריט שלא ממש יבוא לכלל שימוש? בדיוק לשם כך ישנה האפשרות של הדפסה על מתנות.

מערכת להדפסה על עור -  מדפיסה לכם מתנות
ישנם מבחר פריטים אשר עשויים עור ואשר עליהם ניתן להדפיס הקדשה אישית, את שם המקבל או אפילו תמונה שלו. כך תהפוך המתנה לייחודית, מקורית ומיוחדת והיא תשמח מאוד את זה שיקבל אותה. כדאי לבחור דווקא בפריט שימושי אשר על פי רוב יהיה בטווח עין כמו עט, מחזיק למכשיר הטלפון, ספר תהילים וכדומה.

מערכת להדפסה על עור – לאיזה מוצרים זה יתאים?
למעשה כל מוצר העשוי עור יוכל להתעטר בהדפסה אישית כלשהי. כך לדוגמא אלבום תמונות בכריכת עור, סידור תפילה בכריכת עור, ספר תהילים בכריכת עור, שעון עם רצועת עור, צמיד ובקיצור כל מוצר כזה שיש בו גם עור ישמח לקלוט על גביו את ההדפסה עם ההקדשה האישית או הלוגו של החברה.
 
מערכת להדפסה על עור של חברת Polyprint היא מערכת ייחודית אשר עשויה לתת לכם את המענה ואת ההדפסה המושקעת עם התוצאות המרשימות ביותר. כי אצלנו ב- Polyprint לא מתפשרים על איכות המדפסות וההדפסה תיעשה באופן מקצועי עם החומרים הכי איכותיים והציוד הכי מתקדם.
זה ישפיע כמובן על התוצאות המקסימליות והמרשימות.

מערכת להדפסה על בדים, מערכת להדפסה על כותנה, מערכת להדפסה על פוליאסטר וכמובן מערכת להדפסה על עור, זה רק Polyprint!

רוצים ליהנות מאיכות? להעניק מתנות שוות באמת?  
מערכת להדפסה על בדים, על כותנה או על פוליאסטר יחד עם שלל המערכות המתוחכמות והמשוכללות שלנו יגשימו לכם את כל החלומות.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter