מערכת להדפסה על פשתן

מערכת להדפסה על פשתן


אין ספק כי אחד הגימיקים המקובלים ביותר בכל קייטנה זוהי החולצה המודפסת. זה אולי מעט נדוש אך לא נראה כי משהו ישתנה באלף השנים הבאות ... אז בואו נעשה את זה הכי טוב שרק אפשר...  מערכת להדפסה על פשתן – כדי ליצור את התלבושת הכי מגניבה.

נדמה כי כל קייטנה או מחנה המיועדת לילדים ולבני נוער – מתייחדת בחולצה אחידה מודפסת. לפעמים עם כובע שמש ולפעמים בלעדיה. אך אין ספק כי החולצה האחידה עם ההדפס הזהה והמשותף לכולם תורם באופן משמעותי לכל האווירה שהופכת להיות כיפית. אך חשוב לדעת כי אם אנחנו רוצים שהחולצה תישאר יפה עד לסיומה של הקייטנה ואף תמשיך להישמר כמזכרת מתוקה לימים החווייתיים שהיו – אנחנו חייבים להשקיע. לא מדפיסים את החולצה בכל מקום שמציע לנו את השירות. זאת מהסיבה הפשוטה כי לא כל מי שמדפיס על חולצות אכן עושה זאת באמצעים הנכונים ובשיטות והכלים הנדרשים.

התוצאות של ההדפסות הלא יעילות הללו – הן הדפס שממהר להתקלף, הדפס שמתפורר בכביסה, הדפס שדוהה בשמש ובקיצור – לא באמת הדבר שאליו התכוונו ושעליו שילמנו.

מערכת להדפסה על פשתן – כך עושים את זה נכון
אז אם דברנו על איכות, כאן כדאי להכיר את  Polyprint החברה שמייצרת את המערכות המתקדמות והמשוכללות ביותר לכל מטרה. כך לדוגמא תוכלו למצוא אצלנו מערכת להדפסה על פשתן, מדפסת קפוצונים, מדפסת להדפסה על כותנה, מכבש חום להדפסת חולצה – כאשר אצלנו ההשקעה היא בעיקר באיכות.

המדפסות שלנו מבטיחים לכם תוצרים מעולים במיוחד. כך תוכלו להציע את שירותיכם לבתי ספר, גני ילדים, קייטנות, מחנות נופש וכמובן גם לדיילי מכירות בחנויות, לקבוצות כדור רגל והרשימה עוד ארוכה מאוד.

קצת על Polyprint
כבר לפני יותר מ – 20 שנה פרצה החברה את דרכה לעידן הדיגיטלי שלא היה כל כך מפותח בזמנו. היא הצליחה לבנות לעצמה קבוצה איכותית וחזקה של המוחות המבריקים ביותר לצורך ייצור של מדפסות דפוס דיגיטליות. בשנת 2005 Digital TexJet הוצגה ב SGIA Expo בתערוכה אשר בה מציגות חברות רבות את המוצרים הכי עדכניים אשר הם עומדים מאחוריהם. החברה רכשה לעצמה שם מעולה ומוניטין טוב בשל איכותן של המדפסות וכמובן התוצאות שלהן בשטח.

כיום, 12 שנים מאז ואנחנו מוצאים כי המדפסות הללו -texjet dtg – הינן פופולאריות ומבוקשות במיוחד והן נמכרות בהצלחה רבה ב – 55 מדינות בכל רחבי העולם. מדובר בהחלט בהישג אדיר. המכונות הללו נמכרות באמצעות רשת גלובלית ועל ידי מפיצים מקומיים.

מתעניינים במערכות הדפסה מתקדמות? רוצים לשמוע עוד על מערכת להדפסה על פשתן, מדפסת קפוצונים, מדפסת להדפסה על כותנה או על מכבש חום להדפסת חולצה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. צרו קשר ותיהנו ממדפסת שתדפיס לכם מחמאות. אבל לא סתם מחמאות...
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter