ציוד סובלימציה

ציוד סובלימציה


לפני שניגש לברר איך וכיצד מבצעים סובלימציה הדפסה, נלמד ראשית מה זה בעצם סובלימציה, למה היא משמשת, מהן היתרונות שלה והיכן רוכשים ציוד סובלימציה.

כיום אנחנו שומעים הרבה על המושג של סובלימציה בהקשר להדפסות על מוצרים מסוגים שונים. ננסה ללמוד מעט על הנושא בכדי שנבין מה זה, איך מבצעים את הדבר ולמי ולמה זה מיועד.

מה זה סובלימציה?
סובלימציה זוהי למעשה שיטה של הדפסה על ידי גז. מדובר באידוי של חומר מוצק והפיכתו לגז אך ללא השלב של מעבר לנוזל כמו שקורה בדרך כלל בשינויים של מצבי הצבירה השונים. למעשה באמצעות תהליך זה אנחנו יכולים להעביר כל יצירה גרפית בצבעים המלאים אל תוך מוצרים אשר מצופים פולימר. מדובר בהדפסה דיגיטלית מלאה אשר יוצרת תמונה באיכות פוטו מושלמת ומדהימה ומה שעוד יותר חשוב – מדובר בתוצאה שתישאר עמידה לאורך זמן.

למה היא משמשת
למעשה אנחנו מוצאים את כל הנושא של סובלימציה הדפסה – כאשר היא משמשת אותנו בתחומים רבים. כמעט כל הדפסה על כל סוג של חומר יוכל להתבצע באופן מושלם הודות לציוד הייחודי אשר מכונה ציוד סובלימציה. אנחנו מוצאים את הסובלימציה אשר הודות לה אנחנו יכולים ליהנות מחולצות מודפסות ברמה גבוהה ואיכותית במיוחד, את הכיסויים למכשירים ניידים, את ההדפסות על תיקים, ההדפסות על כובעים ועוד ועוד.

מהן היתרונות של הסובלימציה?
ציוד סובלימציה מאפשר לנו ליהנות מהדפסה איכותית עם תוצאות מעולות ביחס לכל אפשרות הדפסה אחרת. אם בהדפסות באמצעות טכניקות אחרות יכולנו לגרד את ההדפס או לקלף אותו או שהוא היה דוהה מאליו, מתקלף בכביסה ובאופן כללי לא ממש מחזיק מעמד הרי שכאשר מדובר באפשרות של סובלימציה מוצרים אשר בעזרתם אנחנו מבצעים את ההדפסה הרי שמדובר בתוצאות איכותיות ברמה גבוהה הרבה יותר. למעשה ההדפס הופך להיות חלק מתוך המוצר עצמו. המולקולות של הדיו חודרות אל האריג או הפלסטיק והופכות להיות חלק ממנו עד שנראה כי כך נוצר המוצר מלכתחילה.

התוצאה היא מוצר איכותי במיוחד אשר יעניק לנו מענה לאורך זמן מלי שהאיכות תיפגע.

כיצד מבצעים את ההדפסה
הביצוע של הדפסה באמצעות ציוד סובלימציה הינו די פשוט אך יש לעבוד באופן מדויק בכדי ליהנות מתוצאות איכותיות.

ראשית יש להכין את הגרפיקה במחשב ולאחר מכן מדפיסים אותה עם דיו ייחודי במדפסת מתאימה על גבי נייר מיוחד. לאחר שיש לנו את הנייר המוכן עלינו להכניס את המוצר הרצוי אל תוך מכבש חום עם את הנייר המודפס ולהפעיל את המכבש למשך הזמן הדרוש. תוך זמן קצר המוצר יהיה מוכן.

ההדפסה תהיה מוטמעת בחומר כחלק ממנו!
רוצים גם אתם ליהנות מאפשרות של הדפסת סובלימציה? Polyprint  זוהי הכתובת לכל מה שקשור לנושא של סובלימציה מוצרים כמו גם ציוד דפוס משי למכירה וכדומה.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
 

.Polyprint S.A
כפר סבא, התע''ש 23
ישראל 4442525
072-33-80-716
office@fruitkids.co.il

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
FacebookGoogle+Twitter